І БУДУТЬ ЛЮДИ. Серія 12. Історична Сага

19 Rgs 2020
379 560 Peržiūros

1932 рік. Таня говорить Олегу, що вагітна від нього. Хоча вони живуть упроголодь, Олег дуже радий новині. У селі лютують буксирні бригади, конфісковуючи останні продукти харчування. Твердохліб намагається вислужитися перед начальством і безжально ставиться до селян. Від нього вже відвертаються і дружина, і власна матір. Минають місяці. Олег бачить виснажених голодом дітей в інтернатах, але керівництво закладів не збирається нічого робити з цим. Федір живе з Олесею, двома дітьми і мамою в тісній кімнатці гуртожитку в Полтаві. Коли начальник ДПУ Ляндер запропонував йому публічно зректися батька-священика, Федір ударив його. За це поплатився кар’єрою і мусить тепер працювати кочегаром. У листі до Тані Федір пропонує їй переїжджати до них у Полтаву з голодного села. Таня - на крайніх місяцях вагітності. Із їхньої хати також забирають останні запаси їжі. У Тані пухнуть ноги, вона вже не дійде до міста. Олег вимінює в колгоспі коня і підводу на пляшку медичного спирту. Разом із Танею і Андрійком Олег заїжджає в опустілий інтернат і рятує дівчинку, яка не має сил іти. Керівництво партії дає вказівку блокувати дороги, щоб селяни не могли втікати до міст. Уздовж дороги, якою їде Олег, лежать тіла померлих. Олег під’їжджає до місця, де дорогу перекрили солдати. Таня кричить, вдаючи, що у неї вже почалися пологи. Солдати пропускають їхню підводу, і опускають шлагбаум - тепер звідси нікому не виїхати. Десь у Сибіру Ганжа потрапляє у табір, де зустрічає Оксена. Чоловіки сумно дивляться один на одного, першим не витримує Оксен - він протягує Ганжі кусень хліба… Вулиці Тарасівки майже повністю спорожніли, в селянських хатах не горить світло, не чути голосів, навіть не лають собаки. П’яний Твердохліб повертається з сільради. Під своїми ворітьми він бачить чоловіка на землі. Твердохліб нахиляється до нього перевірити, чи той живий. Це Іван Івасюта. Він дістає наган і вбиває Твердохліба. «Ми ще поживем, і поля наші родитимуть» - говорить Іван… Тим часом Таня і Олег, разом із сином і дівчиною з інтернату, в’їжджають у місто. Вони врятовані. Надія на відродження покоління не втрачена. І будуть люди.
Музика серіалу «І будуть люди» від композитора Романа Черенова - відтепер на музичних платформах! Переходьте за посиланням та насолоджуйтеся: orcd.co/i_budut_lyudy
Підпишись на канал! ltworlds.info/get/a4grme_V_sz4c2P5B-hAIw.html
Сайт: film.ua/
Facebook: facebook.com/film.ua
Instagram: instagram.com/filmua
Twitter: twitter.com/filmuagroup
Дивись наші найкращі трейлери, фільми, серіали:
НИЧТО НЕ СЛУЧАЕТСЯ ДВАЖДЫ. Серия 1. 2019 ГОД!
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/36N3ysJjgcd_nZM.html
MAVKA. The Forest Song. Official Teaser Trailer 1
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/ypiYztJ0gdWgZ8o.html
Паршивые овцы. Серия 1. Black Sheep. Episode 1. (With English Subtitles)
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/voiLxLefnd2Uh6g.html
Без права на выбор. Серия 1.
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/tXeEr6p-hamKn7w.html
Нити судьбы. Серия 1 Twist of Fate. Episode 1
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/toWHt7Kep9Bom5M.html
Нюхач. Сезон 1. Серия 1. The Sniffer. Season 1. Episode 1.
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/2J-gmdGFg9KeaMo.html
ЗАДАНИЕ ОСОБОЙ ВАЖНОСТИ. ОПЕРАЦИЯ "ТАЙФУН". Фильм
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/2nWkldh5e8iBhpM.html
Тіна Кароль & Юлія Саніна - Вільна (офіційний саундтрек фільму «Віддана»)
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/2oeLsaaXibOkpdY.html
ЗИМНИЙ СОН. МЕЛОДРАМА
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/sqN9u7ykab6adsY.html
Третьего не дано. Серия 1.
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/rmt53bt9pbF8lMo.html
Гречанка. Сериал. Серия 1
ltworlds.info/home/vaizdo-ra-as/36WspLpleLVqeNI.html
Хочете поринути у світ кіно, серіалів, найновіших трейлерів, мультфільмів та цікавих відео? Тоді запрошуємо на канал FILM.UA Group! Фільми та серіали про кохання, детективи, мелодрами, молодіжні серіали про шкільне життя, сімейні реаліті-шоу, соціальні програми - усе на будь-який смак. Якщо бажаєте цікаво провести час, скоріше заходьте на наш канал і дивіться улюблені проєкти.
FILM.UA Group - найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшена. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту, а також надає повний спектр сервісів.

Komentarai
 • Музика серіалу «І будуть люди» від композитора Романа Черенова - відтепер на музичних платформах! Переходьте за посиланням та насолоджуйтеся: orcd.co/i_budut_lyudy

  FILM.UA GroupFILM.UA GroupPrieš 3 mėnesius
  • Іще, коли заганяли в колгосп, забирали господарство, зганяли на площу, але не було куди худобу ставити , ревла худоба за своїм домом, а потім коли забирали хліб і овочі інше зерно, вже не будо куди відвозити , зсипали у кучу і гноїли, 🥺🙊охороняли . Це зі слів очевидців

   Nina ThureyNina ThureyPrieš 2 mėnesius
 • Слава Україні!

  Влад ТуровецВлад ТуровецPrieš 12 val
 • Такі люди як Ленін та Сталін хотіли знищити український народ. Вони хотіли збагатитися завдяки нашому багатству. Їм було категорично начхати на всю макітру на український народ.

  Volodya BilykVolodya BilykPrieš 8 dienų
 • Дякую дуже гарне кіно.

  Сепа КовченкоСепа КовченкоPrieš 8 dienų
  • Рекомендую до перегляду.

   Сепа КовченкоСепа КовченкоPrieš 8 dienų
 • Чомусь усі нахвалюють "Спіймати Кайдаша" і проходять повз такого шедевру як "І будуть люди". Серіал не просто вразив, а потрапив у саме серденько. Відірватись від нього неймовірно складно. Концепт кожної серії як окремої історії, дозволив не робити акцент на головних героях, а розкрити повноцінно усіх персонажів. Візуал з першої серії - кольорової, яскравої, сонячної, і до останньої - темної, похмурої, сумної, 10 з 10, очі раділи і плакали від щастя. Діалоги - смачні, кожне слово мотаєш на вус. Персонажі стали рідніми, ти з ними смієшся і плачеш, а в фіналі прощаєшся назавжди. Ну а сюжет... Його, нажаль, написало саме життя. Серіал однозначно рекомендую до перегляду, навіть наполягаю. Творцям окреме дякую і прохання не зупинятись, ви робите Україну кращою :)

  Kor_ VikKor_ VikPrieš 8 dienų
 • Українці! Робіть зауваження москваротим в транспорті, коли чуєте "НА АСТАНОВКЄ !" Не стидаймося на своїй землі вчити їх, що вони в Україні знаходяться. 13.01.21р.

  LarysaLarysaPrieš 11 dienų
 • Просто неймовірно! Браво всім, хто працював над цим фільмом!

  Яна ГорбатюкЯна ГорбатюкPrieš 11 dienų
 • дякую, дуже сподобалося, шукала щось схоже на "Століття Якова" (передивляюсь час від часу), і тут такий подарунок

  bellamy08bellamy08Prieš 12 dienų
 • Браво создателям этого фильма! Это премия как по сути, игре постановке и режиссёрской работе. Наша родная Украинская земля рожала не только хлеб, но и достойных людей.

  Елена ОдессаЕлена ОдессаPrieš 15 dienų
 • 466790466790Prieš 16 dienų
 • "Коли поміж ХЛІБОМ і СВОБОДОЮ народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний. " Степан Бандера З самого початку становлення Української Держави, починаючи з 1919 року, та як тільки почала свою окупацію України совєтська влада, більшість українського народу обрала ХЛІБ, не підтримав та зрадив тих, хто почав боротися за СВОБОДУ. Тож з рештою, коли своїм вибором вони допомогли встановленню окупаційної влади, вона в них відібрала хліб, свободу та життя. Нажаль більшість українського народу і зараз так і не зрозуміла, що спочатку йде СВОБОДА, і тільки потім ХЛІБ. Інколи прозріння приходить дуже пізно, коли змінити вже нічого майже не можливо, та коли заплачена дуже висока ціна за свої помилки.

  Gustav KrankeGustav KrankePrieš 20 dienų
 • Боже, наскільки прекрасний серіал! Все чудово! Актори неймовірні!

  oleksandr tsykalyukoleksandr tsykalyukPrieš 20 dienų
 • ДЯКУЮ за таке кіно!!!!Мурахи по тілі!!!!!

  Таня ГнатюкТаня ГнатюкPrieš mėn
 • Скажіть, чи буде продовження цього серіалу, чи другий сезон? Це перший серіал український, який я дивилася на одному подиху. Неймовірно талановиті !!!!

  n1j6jn1j6jPrieš mėn
 • Хороший фильм ! Где продолжение ?

  Ольга КасимоваОльга КасимоваPrieš mėn
 • Очень точно иэто правда ,мы Казахи вместе сВами братья Украины прошли этот голодомор.слава Героям!!!

  Мр Ernur ImanМр Ernur ImanPrieš mėn
 • Я поклявся кров омити з ран твоїх,народе мій... і почали славні українці з ворогами тан...

  ОКСАНА ДІДИКОКСАНА ДІДИКPrieš mėn
 • Від всіх серій мороз по шкірі,а від цієї можно з'їхати з розуму,бо не вкладається все в голову,жах.

  Надежда МорозНадежда МорозPrieš mėn
 • Навіть декорації непотрібні для цього фільму,бо знімали в селах де такий же стан як в 33,і голод в декого.

  Ell GreenEll GreenPrieš mėn
 • А мой дед с бабушкой с Волыни. они выжили так как были при польши....Там такого не было.....

  ГалинаГалинаPrieš mėn
 • Нашёл исторический киноляп. Это уже идёт период активной колективизации и голодомора, а на стене у сельского головы висит портрет Троцкого, который в 27 уже был опальным.

  Алексей КасьяненкоАлексей КасьяненкоPrieš mėn
 • Я вже плакала вкінці серії, а тут такий кінець обнадійливий!

  Khrystyna SKhrystyna SPrieš mėn
 • Українці єднаймося! Тільки в цьому наша сила! СЛАВА УКРАЇНІ!

  Надежда ИванчукНадежда ИванчукPrieš mėn
 • Дякую, за цей геніальний і нажаль дуже актуальний для українців і тих хто рахує себе 《великими русскими》 серіал. Нарешті настав час, для відродження української культури 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Anastasia YakovetsAnastasia YakovetsPrieš mėn
 • Очі в сльозах і душа плаче разом ! Згадала неохочі розповіді бабусь - та тоді якось не так сприймалося. Зараз дуже боляче за ті страшні знущання з українців . Має прийти час - коли Україна дійсно буде квітучою і люди щасливими!

  SofiiaSofiiaPrieš mėn
 • ♥️🇺🇦♥️🇺🇦♥️

  Klavdiya UglyanitsaKlavdiya UglyanitsaPrieš mėn
 • ОСЬ ТАК І ТІЛЬКИ ТАК З "ВОЛОДЯМИ"ПОТРІБНО РОБИТИ!!!!!!

  Ірина ЧабанІрина ЧабанPrieš mėn
 • Дуже дякую .Переживала жила з героями.Батько розказував судили за 3 колоски.Забрали коней у нього ,на весні здохли з голоду .Люблю свою УКРАЇНУ.

  Анна СеряповаАнна СеряповаPrieš mėn
 • Вот так, прошло 100 лет и снова нас тянут в это болото русского мира, и снова народ ведется...

  Евгений МартовицкийЕвгений МартовицкийPrieš mėn
 • Складна доля Iз важкими випробуваннями спIткала украïнцIв. Гидко чути вIд деяких прорадянських громадян й сьогоднI, як вони обожнюють расIю й путлера, зневажають все украïнське. Так, УкраïнI дуже важко пIднIмати розграбовану економIку, але особливо важливим залишаэться вIдчуття волi як запоруки украïнськоï тотожностi й самосвIдомостI. Саме це ми повиннI зацементувати у своïх головах I серцях, аби залишити свою краïну нащадкам, украïнським нащадкам, тим, хто й далI буде дбати про добробут нашоï землi.

  Ольга ХаджиноваОльга ХаджиноваPrieš mėn
 • Читаю комментарі та плачу.

  Alice IlmenskaAlice IlmenskaPrieš mėn
 • 44. 20 слів нема,біль у серці

  Виталина ГрынивВиталина ГрынивPrieš mėn
 • 41. 25 як вони їдять той чорний хлібчик ,серце крається і очі плачуть

  Виталина ГрынивВиталина ГрынивPrieš mėn
 • 26.40 "" Ох і Ірод же ти ",- правдиві слова

  Виталина ГрынивВиталина ГрынивPrieš mėn
 • Я дуже тішуся з того, що зараз ми живемо в часи ренесансу українського кінематографу.

  Child of MarsChild of MarsPrieš mėn
 • 2020год все гранцуи закрит луче как сталнски времия

  Евгений КолногоровЕвгений КолногоровPrieš mėn
 • Неймовірний серіал, хороше щеплення від будь-якої любові до совка.

  Trembach NataTrembach NataPrieš mėn
 • Подяка акторам. Нарешті все озвучено милою, рідною укр.мовою.А попереду ще, я дуже надіюсь твори Нечуй Левицький, Марко Вовчок, Панас Мирний. Хочу і надіюсь все побачити на екрані телевізора обов'язково рідною мовою. Моя Україна полита кров'ю та сльозами.

  Галина ВєсєлковаГалина ВєсєлковаPrieš mėn
 • Комок в горлі точно стоїть, оце кіносеріал, побільше б таких. Цей серіал повинні показувати по всих Українських каналах.

  См СамсунгСм СамсунгPrieš mėn
 • Жахіття

  Kateryna FedorakKateryna FedorakPrieš mėn
 • Такие фильмы нужно включать в школьную программу и воспитывать у детей чувство патриотизма к Украине с детства, а не так как мы учились в своё время - украинский язык 2 часа в неделю, как иностранный.

  Lika LikaLika LikaPrieš mėn
 • Дуже дякую авторам за прекрасний фiльм. Чудове виконання,особливо роль Оксена. То справжнiй землероб,хозяiн На таких

  Валентина КурiннаВалентина КурiннаPrieš mėn
 • На нашому українському зерні проклятий Сталін зробив індустріалізацію Союзу,на сльозах та крові наших нещасних сімей,забрали життя мільйонам безневинних,таке не треба ні забувати, ні прощати.

  Hanna YakymykHanna YakymykPrieš mėn
 • В РФ цей фільм треба показати.

  Fedor SagirovFedor SagirovPrieš mėn
 • Какое страшное было время, преступление против крестьян тружеников. Смотрю и душа, и сердце болит. Дякую за фільм, за гірку правду

  Елена БарановаЕлена БарановаPrieš mėn
 • 5+

  SNV SeverSNV SeverPrieš mėn
 • А ми ще поживемо. І поля наші для нас родитимуть.

  Евгений НегинЕвгений НегинPrieš mėn
 • Дякую за фільм! Це наша історія. Мені бабуся про голодомор розповідала, як вони з лебеди оладки готували, як вона своїх дітей молоком від своєї корівки підтримувала. І неподалік від них була сім'я, де діти вже попухли від голоду, а бабуся поділилася з ними молоком. І вони вижили. Події, відображені у фільмі, були реальними. НЕ віриться, що не зустрінемося з героями фільму. Будь ласка, працюйте далі, бо історія їхнього життя на цьому не закінчилася. Ще є багато важливих історичних моментів із життя нашої країни, які ви можете донести нашим сучасникам так фантастично реально. Сподіваємось на продовження.

  Зоя ГапотченкоЗоя ГапотченкоPrieš 2 mėnesius
 • Гарно дякую за чудовий фільм, дякую акторам за чудову гру!

  Віталік СірманВіталік СірманPrieš 2 mėnesius
 • Це найкращий український фільм, який я бачила після кінострічки "Вишневі ночі" (будемо відвертими і не знімали нічого толком між тими фільмами) Сльози після кожної серії, все правда, все як в розповідях моєї бабусі. Жодні геноциди так і не знищили нашу національну ідентичність, не змогли. І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі “. Тарас Шевченко

  Valentyna AksonovaValentyna AksonovaPrieš 2 mėnesius
 • Це краще що мені доводилось бачити.

  ГУРТ CHALLENGEГУРТ CHALLENGEPrieš 2 mėnesius
 • Знімайте ще кілька сезонів, гарантую, що мініму третина Українців перегляне.

  Маркіян ГоловецькийМаркіян ГоловецькийPrieš 2 mėnesius
 • Цей серіал б показували на всіх каналах перед виборами, а то здається, що ми далеко не втекли від тих часів. Вибратися з під впливу Росії можна тоді, коли в народу буде Єдність і Віра в Україну, але судячи з останніх виборів, то Схід України шось не те робить.

  Маркіян ГоловецькийМаркіян ГоловецькийPrieš 2 mėnesius
 • Мій прадід помер у рову під Седневом від голоду після того, як все забрали, а його з сім'єю вигнали з хати. Царство небесне і вічний спокій душам загиблих від тоталітарного режиму!

  грустит село по городу веселуха Марисаягрустит село по городу веселуха МарисаяPrieš 2 mėnesius
 • ♥️

  LINALINAPrieš 2 mėnesius
 • Фільм шикарний,все що написано і сказано - це сім'я моєї бабціВона житла на Полтавщині біля Миргороді.Компліменти режисеру і всім акторам!

  Larisa RozovaLarisa RozovaPrieš 2 mėnesius
 • Кожна хвилина цього фільму це сльоза, неможливо дивитись без сліз.

  Іван ЖовтанськийІван ЖовтанськийPrieš 2 mėnesius
 • Дивилася на одному диханні... це шедевр! Століттями у нас один і той самий ворог і ще буде століття, якщо більшість не почне вчити історію України та думати мізками!

  Tamila PaskalTamila PaskalPrieš 2 mėnesius
 • Ожили розповіді моїх діда, баби і прабаби(( Те, про що вони розповідали ще в 50-60 роки прошлого століття, по секрету, з наказом нікому, ніколи не розповідати, крім як своїм дітям, щоб пам'ятали! Все співпадає, тільки що в житті все те було набагато страшніше(( Дякую за нагадування!

  Дмитрий КовалёвДмитрий КовалёвPrieš 2 mėnesius
 • Покажить, що було на Кубани та Кавкази

  Liliya DikmanLiliya DikmanPrieš 2 mėnesius
 • После этого фильма горжусь,что украинец

  Motivational Videos for youMotivational Videos for youPrieš 2 mėnesius
 • Який правдивий фільм... Рекомендую подивитися усім..

  Oksana BertsakOksana BertsakPrieš 2 mėnesius
 • Фильм отличный, хорошо отобразил историю того времени. Коллективизация тогда проходила так везде ( не только в Украине).Я думаю, что задумка режиссера не заключалась в том,чтобы подогреть ненависть до России(в те годы там происходило то же, я не имею в виду Москву).....

  Olena TretyakOlena TretyakPrieš 2 mėnesius
 • "Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба й землі, проживає не в храмах, рукою збудованих, і Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все. І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх, щоб Бога шукали вони, чи Його не відчують і не знайдуть, хоч Він недалеко від кожного з нас. Бо ми в Нім живемо, і рухаємось, і існуємо, як і деякі з ваших поетів казали: Навіть рід ми Його! Отож, бувши Божим тим родом, не повинні ми думати, що Божество подібне до золота, або срібла, чи до каменю, твору мистецтва чи людської вигадки. Не зважаючи ж Бог на часи невідомости, ось тепер усім людям наказує, щоб скрізь каялися, бо Він визначив день, коли хоче судити поправді ввесь світ через Мужа, що Його наперед Він поставив, і Він подав доказа всім, із мертвих Його воскресивши." (Дії 17:24-31), Біблія

  oleksandra shevchukoleksandra shevchukPrieš 2 mėnesius
 • Якщо би це була літературна вигадка, то було би до болю жахливо СТРАШНО ! Але це жорстока історична реальність ! Нещасна МОЯ Україна ! Була і є !

  Natalia BoguslavetsNatalia BoguslavetsPrieš 2 mėnesius
 • сподобався фільм

  марина киричокмарина киричокPrieš 2 mėnesius
 • Мета була забрати золото. Тому забирали усе їстивне, щоб люди самі коштовності віднесли у торгсин.

  Петро АндруховецьПетро АндруховецьPrieš 2 mėnesius
 • На мою думку ключова фраза серіалу - переживемо, якщо один за одного будемо держаться. Правда, доходить те все в тюрмі, нажаль

  Сергій РізунСергій РізунPrieš 2 mėnesius
 • 👍

  lesya boykolesya boykoPrieš 2 mėnesius
 • Дякую,фільм відмінний.👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Юрий КарнарукЮрий КарнарукPrieš 2 mėnesius
 • Продивився неначе сам прожив, все як дід з мамою розказували, дід був з 1898р. а мама з 1922 року ходили пухлі від голоду дивом вижили, забирали все, сушку треба було здати на налог навіть із сухого дерева, робили за палички та ще й на облігації насильно підписували погрожуючи дідові наганом. Все у фільмі правда, лише канібалізму не показали який був на кожному кроці. Натяк був у епізоді де Тетяна лаяла сина щоб з дому сам ніде не ходив бо діти пропадають. Крали і їли. Господи врозуми любителів руssкого ,,міра'' і збав нас від рашистів реваншистів.

  Думай ДумайДумай ДумайPrieš 2 mėnesius
 • Подивився ввесь серіал і за нього не соромно! Чудовий фільм! Чекаю продовження!

  Твій ГлядачТвій ГлядачPrieš 2 mėnesius
 • Серіал просто неймовірний

  Гліб МеньшиковГліб МеньшиковPrieš 2 mėnesius
 • Дуже гарний фільм!

  Анатолій МоскаленкоАнатолій МоскаленкоPrieš 2 mėnesius
 • Класно, нарешті достойна робота ...ДЯКУЮ...

  Sasha SahaydakSasha SahaydakPrieš 2 mėnesius
 • Я из Казахстана просмотрела все 12 серии на адном дыхании Боже это только фильм а реально наверно было ещё хуже. Хоть язык другой но я понимала все рыдала Украина мы любим вас

  Анар СейдалинаАнар СейдалинаPrieš 2 mėnesius
 • Бачите, що таки східний брат🥺

  Nina ThureyNina ThureyPrieš 2 mėnesius
 • Українці,адже це істина правда це частина правди про голодомор,а насправді ще було набагато гірших сценаріїв придуманих московією для винищення українців...наші пращури не вмерли ,а здихали з голоду при повних закромах, а ми нинішнє покоління знехтуємо пам'ятю про голодомор,репресії по відношенню до наших пращурів...піддержуєм і голосуєм за проросійські ворожі партії,які вам обіцяють ,,райське'' життя ..мені соромно за нинішнє покоління і сумно за наших пращурів..вони надялись на нас що ми не знехтуємо пам'ятю і відновим справедливість історичної правди.ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!СЛАВА УКРАЇНІ!

  Олександр БабійчукОлександр БабійчукPrieš 2 mėnesius
 • Шедевр!!!Я сама с Белорусии,но когда то мой прадед уходил с Запорожья, чтобы его не раскулачили. Доехал аж на Дальний Восток,но и там его достали, потому что работящие и трудолюбивые люди всегда чего-то добиваются,чем вызывают зависть у гультаёв дармоедов. Так и не знаем,что с ним стало,а прабабушка осталась одна,с детьми на руках,и если я не ошибаюсь их было семь. И всех вырастила. А слово"коммунисты"в нашей семье всегда выговаривали сквозь зубы

  Лилия ВаврукЛилия ВаврукPrieš 2 mėnesius
 • Тепер зніміть Хіба ревуть воли як ясла повні

  dvigatel412dvigatel412Prieš 2 mėnesius
 • Гарний фільм на основі гарного роману. Дуже люблю читати Дімарова. Дивився три дні поспіль по кілька серій. Повторюся, фільм вийшов гарний, але не без кіноляпів. На залізниці 20-х рр ХХ ст. бачимо бетонні шпали. Хтось уже писав про низеньку, сучасну, пшеницю, яку розглядав Оксен. Але, як на мене, найбільшим кіноляпом є післявоєнний потрет товариша Сталіна в маршальському мундирі з погонами. А в 11 чи в 12 серії бачимо кольоровий фотопортрет вождя в маршальському мундирі з зіркою Героя Радянського Союзу, чого не могло бути в 22-30-х рр минулого століття. Отже, як казав Жванецький, "тщатєльнЄє надо, тщатєльнЄє".

  Юрій КоханЮрій КоханPrieš 2 mėnesius
 • Я вражена! Дуже дякую за цю роботу. Це було крутезно: я не завжди в іноземних серіалах так уболівала за героїв.. А музичне оформлення!

  Ангеліна ПольоваАнгеліна ПольоваPrieš 2 mėnesius
 • Фільм міняє сприйняття теперішнього ... це величезна неоціненна перлина в украінському вінку Слава Украіні

  Ксенія Трачевська -РєзнікКсенія Трачевська -РєзнікPrieš 2 mėnesius
 • 🙏❤️🇺🇦

  Ксенія Трачевська -РєзнікКсенія Трачевська -РєзнікPrieš 2 mėnesius
 • Я розумію, що серіал по ТВ показав низьки рейтинги, можливо він не для глядача телевізора, але все ж таки не буду втрачати надії на продовження. Я тако ж знаю, що серіал був знятий за книгою Дімарова, але ж далі сценарій можна написати і без книги.

  Іван ХодаківськийІван ХодаківськийPrieš 2 mėnesius
 • Тепер це мій улюблений серіал!! Як додивлялась, не могла стримати сльози. Дякую за такий шедевр🤧♥️

  Anna PylypchukAnna PylypchukPrieš 2 mėnesius
 • Дякую , невже це все було.Якесь зазеркалля.Отак і стали люди худобою.

  oksana lupeyoksana lupeyPrieš 3 mėnesius
 • Дуже дякую за такий фільм! В мене родину моєї мами отак вислали з Херсоньскої області....опинилися аж у Казахстані.... Неревілась...

  Ольга КоноваловаОльга КоноваловаPrieš 3 mėnesius
 • Браво всім творцям і виконавцям! Дуже хочеться продовження саги.

  Svetlana ChachinaSvetlana ChachinaPrieš 3 mėnesius
 • Це дуже крутий фільм! 12 серій я передивилася за дві ночі! Дуже чекаю продовження.

  Любовь КазьмирукЛюбовь КазьмирукPrieš 3 mėnesius
 • Браво! Фільм дуже сподобавсь👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Світлана СвітланаСвітлана СвітланаPrieš 3 mėnesius
 • Буде продовження?

  Igor MaroshchakIgor MaroshchakPrieš 3 mėnesius
 • Чудовий фільм!!! Браво!!!

  Valentine KovalchykValentine KovalchykPrieš 3 mėnesius
 • "Сільська інтелігенція" то буржуазні недобитки? І сміх і гріх. Гірко, гірко аж за край! Грай музико, грай. Фільм для обов'язкового перегляду в ШКОЛАХ, варто запровадити а ГАЛИЧИНІ. В інших регіонах буде протележний ефект. Вмерли там куркульські недобитки 💯%. Статистика сумна річ. Переглянули і їм сподобалось в Західній Україні 30%, а Центральна і решта? заледве 5%? Станція Багачеве (Ватутіно) копія станції Хорол. Якось так

  Іван ПоліщукІван ПоліщукPrieš 3 mėnesius
 • Реально гарне кіно

  Оксана ДовганОксана ДовганPrieš 3 mėnesius
 • А продовження ще буде?

  Лиза ГуськоваЛиза ГуськоваPrieš 3 mėnesius
 • 3:20

  Анна ПлахотнаАнна ПлахотнаPrieš 3 mėnesius
 • Давно таких фильмов не было. Историю надо помнить , и благодарность тем кто экранизировал.

  yuriy yuriyyuriy yuriyPrieš 3 mėnesius
 • Вельми вдячний усім причетним за чудовий фільм! Зайве підтвердження того факту, що наш кінематограф продовжує розвиватися! І дуже добре, що українською мовою. Чудова акторська гра, режисерська робота, підбір типажів, костюмів тощо.

  Тарас ВінцковськийТарас ВінцковськийPrieš 3 mėnesius
 • Дуже дякую творцям за такий серіал! Його треба показувати в школах та університетах! Окрема подяка Ажнову за гру! Так вжився в роль, що я навіть ніколи б не подумав, що родом він з Калуша

  БайдаБайдаPrieš 3 mėnesius
LTworlds